Mercedes C63 AMG Coupe C205 na modyfikacji w Mobile Coders :).

Piękna linia i dynamiczny charakter, tak w dwóch słowach można opisać Mercedesa C205 w wersji C63 AMG. Samochód ma pazur, a czujemy to nie tylko jadąc nim, ale nawet wtedy, gdy słuchamy go na biegu jałowym. Dźwięk wydostający się z wydechu, szczególnie w trybie sport robi robotę i brzmi zdecydowanie lepiej niż u konkurentów :).

Pan Bartek po raz drugi poprosił nas o modyfikację jego pojazdu. Wcześniej było to BMW M2, a teraz prezentowany Mercedes.

Auto to wyposażone jest w silnik o pojemności 4.0T o mocy 476 KM M177 z którego spokojnie wyciągamy w okolicy 540-550 KM. Moment z kolei w serii to ok 650 Nm, a po modyfikacji w granicy 790 Nm.
Parametry takie naprawdę pozwalają na całkiem przyjemne przemieszczanie się tym, wcale nie takim lekkim samochodem :).

Mercedes C205 C63 AMG to auto, które służy do zabawy, do czerpania radości z jazdy i dostarczania wielu emocji kierowcy. To zadanie spełnia idealnie. Wnętrze jest luksusowe, jak to bywa w MB, ze sportowymi wstawkami AMG.
A pod maską coś unikatowego, czyli podpis inżyniera AMG, który od samego początku produkcji odpowiada za silnik w danym modelu. Bardziej indywidualnie czuć się nie możemy ;).
Co więcej każdy klient może napisać maila, skontaktować się, a czasem nawet spotkać z inżynierem, który składał silnik w jego AMG :).

Mercedes olbrzymią wagę przykłada też, do wcześniej wspomnianego dźwięku silnika i wydechu, dlatego samochody te brzmią tak świetnie. AMG buduje swoje samochody tak, by każdego dnia po odpaleniu ich i przejażdżce dawały przyjemne wrażenia akustyczne.

My uważamy, że AMG się to udało, dźwięk jest naprawdę przepiękny :).

Po naszym Stage 1 samochód dostaje zastrzyk mocy, który uzupełnia jego genialny charakter i daje jeszcze więcej radości klientowi :).

Było nam bardzo miło pracować przy tym modelu. Bardzo dziękujemy panu Bartkowi za ponowne spotkanie, zaufanie i oddanie nam swojego AMG w nasze ręce :).

Pozdrawiamy serdecznie :).

#MobileCoders #mercedes #chiptuning #C63AMG #c205 #mercedesAMG #AMG
Przeczytaj na