Zabezpieczenie antykradzieżowe AUTHOR IGLA w nowym BMW G31 LCI 540d w Mobile Coders 😊.

Zakładanie dodatkowych, niefabrycznych zabezpieczeń do aut, to podstawowa sprawa, aby uchronić się przed kradzieżą. Każdy już chyba słyszał o kradzieży na „walizkę”, coraz częściej słyszy się o kradzieżach na tzw. „gameboya”, a ofiarami takich działań stają się najczęściej właściciele nowych aut.
Z rozwojem motoryzacji idzie także do przodu rozwój metod kradzieży i okazuje się, że obecnie łatwiej ukraść nowsze, naszpikowane elektroniką i droższe auto. Wobec ciągłej bezradności producentów samochodów, warto utrudnić złodziejom ten proceder. Nawet jeśli mamy wykupione pełne ubezpieczenie chroniące nas w razie kradzieży, to i tak proces uzyskania odszkodowania jest najczęściej długotrwały i ciężki, bo ubezpieczyciel będzie chciał za wszelką cenę wymigać się od wypłaty należnej kwoty. Zatem tracimy czas, żyjemy w niepewności, a w międzyczasie nie mamy pojazdu, który miał nam służyć. Nawet jeśli dostaniemy stosowną rekompensatę, to może się okazać, że na ten sam model auta, który byśmy chcieli kupić, trzeba czekać wiele miesięcy, a jego cena wzrosła po ostatniej aktualizacji cennika.

ZABEZPIECZENIE ANTYKRADZIEŻOWE AUTHOR IGLA

Z tych chociażby powodów warto przyjrzeć się zabezpieczeniom antykradzieżowym, które nas uchronią przed tą sytuacją. Proponujemy montaż unikalnego urządzenia opracowanego w celu ochrony samochodu przed kradzieżą, przede wszystkim na tzw. „walizkę”. Jest ono w stanie blokować pojazd przed nieautoryzowaną próbą odjechania nim.
Urządzenie zapewnia wysoki poziom zabezpieczenia, nawet gdy złodziej będzie w posiadaniu kluczyka lub skopiuje klucz Keyless. Blokadę można dezaktywować za pomocą Smartphone’a, wpisując kod PIN za pomocą fabrycznych przycisków pojazdu, które można dowolnie ustalić i zmieniać lub za pomocą dodatkowych pastylek.

Ze względu na niewielkie rozmiary, urządzenie można zainstalować w oryginalnej wiązce w samochodzie dzięki czemu jest bardzo trudne do znalezienia przez złodzieja.

ZALETY:
• blokada następuje cyfrowo poprzez dane wysyłane do sterowników w samochodzie,
• autoryzacja w standardzie może odbywać się za pomocą kodu PIN wprowadzanego za pomocą przycisków na kierownicy, desce rozdzielczej, przycisków otwierania szyb lub innych, automatycznie za pośrednictwem telefonu lub opcjonalnie za pomocą specjalnych pastylek (dokupywanych osobno),
• immobiliser nie może być ominięty elektronicznie,
• urządzenie nie wysyła żadnych sygnałów radiowych,
• do obsługi nie potrzebne są żadne dodatkowe piloty,
• kod PIN można zmienić w dowolnym momencie,
• możliwość wprowadzenia kodu serwisowego (w przypadku wizyty w serwisie),
• możliwość wprowadzenia kodu awaryjnego / transportowego,

W przedstawianym na zdjęciach BMW zamontowaliśmy system IGLA. Klient przyjechał do nas niemalże prosto z salonu, świeżo wyprodukowanym autem, aby założyć zabezpieczenie. To kolejne jego BMW, w którym zdecydował się wykonać montaż, ale IGLA współpracuje też z innymi autami marek Premium, jak Audi czy Mercedes.
Dziękujemy serdecznie Łukaszowi po raz kolejny za skorzystanie z naszych usług i pozdrawiamy 😊.
#MobileCoders #ZabezpieczenieAntykradzieżowe #BMW #Audi #Mercedes #IGLA #AUTHOR #blokada
Przeczytaj na