Serwis BMW F90 M5 Competition w Mobile Coders 😊.

BMW M5 to auto pożądane przez chyba prawie każdego fana marki 😊.
W tym wypadku 625-konna wersja Competition daje prowokuje niemiłosiernie do mocniejszego wciskania pedału gazu 😊. O takie auto oczywiście należy też odpowiednio zadbać, dlatego wymiana oleju jest zalecana w tym przypadku nie co 10-15 tys. km, ale co 6-8 tys. km. I do tego zawsze namawiamy, bo są to silniki, które potrzebują odpowiednich warunków pracy.

Właściciel tego pojazdu jest tego świadom, dlatego wymienia regularnie olej co 8 tys. kilometrów. W tym dniu wykonaliśmy następujące działania:
- serwis olejowy z wykorzystaniem zestawu Trzech Króli,
- wymiana filtrów powietrza,
- wymiana filtra kabinowego.
- wpis do książki serwisowej BMW (historia),

Co wchodzi w skład tzw. Trzech Króli poprawnej eksploatacji? Następujace elementy:
• Penrite ENVIRO+ 5W40,
• Penrite ENGINE FLUSH,
• Liqui Moly CERATEC

Stosujemy jeden z najlepszych olei silnikowych produkowanych w Australii, PENRITE ENVIRO+ 5W40.

Może być stosowany niemalże we wszystkich silnikach BMW zarówno w silnikach spalinowych jak i wysokoprężnych. Jest to topowa klasa oleju. Wraz z wymianą zalecamy stosowanie preparatu Penrite Engine Flush. Jest to płukanka klasy Premium. Szybko działający środek do czyszczenia silnika niezawierający rozpuszczalników, który usuwa osady i zanieczyszczenia silnika. Zawiera cynk dla zwiększenia ochrony przed zużyciem. Do skutecznej ochrony silnika zalecamy Liqui Moly CERATEC, który za pomocą technologii ceramicznej ochroni każdy silnik i elementy narażone na tarcie.

CERATEC redukuje tarcie i zużycie dzięki ekstremalnie stabilnym chemicznie i termicznie wiązaniom ceramicznym. Zapobiega bezpośredniemu kontaktowi metal o metal i dzięki temu znacząco wydłuża żywotność silnika oraz osprzętu.
Stosujemy powyższe produkty w autach klientów tak samo jak i w swoich. Przejechane setki tysięcy kilometrów bez problemów w naszych jednostkach napędowych, utwierdzają nas w przekonaniu o wysokiej jakości tych produktów 😊.

Oczywiście na żywotność silnika ma wpływ wiele innych czynników, jak na przykład poprawny sposób eksploatacji, ale dobrej jakości, świeży olej to podstawa 😊.

Dziękujemy Bartkowi za ponowne skorzystanie z naszych usług i pozdrawiamy 😊.

#MobileCoders #serwisOlejowy #Penrite #Przegląd #5w40 #LiquiMoly #Ceratec #EngineFlush #płukanka #filtry
Przeczytaj na