Mr. Green F32 440i LCI 326 KM 2017 w Mobile Coders😊.

Każdy ma jakiś pomysł na siebie, niektórzy ubierają się ekstrawagancko, inni chwalą się egzotycznymi podróżami, a jeszcze inni kupują nietuzinkowe samochody w nietypowym kolorze.

Oczywiście trzeba mieć odwagę do tego, żeby się wyróżnić spośród tłumu. W tym przypadku jest nie inaczej, ponieważ tego samochodu nie sposób zgubić w „tłumie”.
Czy to na parkingu, czy to poruszając się po ulicach, autko za sprawą koloru i dźwięku wydechu bardzo szybko przyciąga uwagę dosłownie wszystkich, którzy choć odrobinkę mają paliwa we krwi.

Kolor tego samochodu jest niesamowity, bardzo indywidualny i nieoczywisty, na poczet tego posta nazwaliśmy go Mr. Green.
Tak więc klient, który zaprosił nas do siebie, żeby popracować przy samochodzie zaparkował go na ulicy pewnego osiedla, gdzie mieliśmy się spotkać. Autko natychmiast z dużej odległości rzucało się w oczy 😉.
Nie było przechodnia, który nie odwróciłby głowy, żeby rzucić okiem na ten zielony okaz.

Właściciel autka ograniczył zakres naszej pracy do kodowania dodatkowych funkcji oraz ściągnięcia blokady prędkości maksymalnej, czyli VMAX OFF.
BMW ma wystarczającą moc, więc dla klienta było najważniejsze jaką wartość pokaże wskazówka prędkościomierza na fabrycznym oprogramowaniu, oczywiście na niemieckiej autostradzie 😉.

Słuchajcie nie ma co się rozpisywać 326 KM w takiej konfiguracji daje dużo niesamowitych wrażeń z jazdy, tym bardziej, że to jednostka B58. Dodając do tego powszechne przykuwanie uwagi trzeba sobie jasno powiedzieć, że pojazd ten może szybko stać się ulubieńcem lokalnych mundurowych😊.
Dlatego trzymanie go, a szczególnie nas samych w ryzach to obowiązek 😉.

Właścicielowi gratulujemy odwagi no i oczywiście świetnego samochodu.

#MobileCoders #bmwkodowanie #bmwF32 #bmw440i #bmwcoding #bmwvmaxoff #bmwgreen
Przeczytaj na