Audi A5 2.0 TFSI 252 KM na CHIPTUNINGu i aktywacji rozpoznawania znaków drogowych w Mobile Coders :).

Moc
252 KM -> 300 KM
Moment obrotowy
370 Nm -> 440 Nm

Aktywacja SLI, czyli rozpoznawania znaków drogowych z użyciem wbudowanej kamery w przedniej szybie.

Audi to nie jest marka, którą kochamy tak jak BMW, choć nie można powiedzieć, że to ze względu na to, że to złe auta, bo wręcz przeciwnie.

Samochody te są stworzone z dbałością o szczegóły, są atrakcyjne wizualnie i zdecydowanie zasługują na miano aut klasy Premium. Znajdziemy w nich wszystko czego mogą wymagać fajni dobrej motoryzacji.
Są oczywiście słabsze i mocniejsze strony producenta z Ingolstadt, jednak zdarza się to jak w każdej innej marce.

Prezentowany egzemplarz pochodzi z USA i został zakupiony przez naszego klienta, Romana, który chciał samochód wzmocnić, ale również pozbyć się znanego i nie lubianego LAGa przy redukcji biegów.

No i o ile silnik udało nam się zmodyfikować to ze skrzynią biegów był już problem. Póki co oryginalny plik do odczytu nie jest dostępny na serwerach producentów sprzętu przez co nie jesteśmy w stanie go pobrać, a następnie zmodyfikować i wgrać. Musimy poczekać, a jak długo będzie to trwać to trudno powiedzieć.

W każdym razie silnik został podniesiony do mocy lekko ponad 300 KM, a skrzyni została w serii. Na sam koniec aktywowaliśmy również SLI, czyli rozpoznawanie znaków drogowych z użyciem kamery w szybie :). Funkcja bardzo przydatna i klient bardzo cieszył się z faktu, że ten gadżet można było u niego aktywować :).

Bardzo dziękujemy za skorzystanie z naszych usług i zaufanie :).
Życzymy szybkiej i bezpiecznej jazdy :).

#MobileCoders #AudiA5 #B9 #choptuning #SLI #VZA
Przeczytaj na