BMW X4 G02 30i – montaż oryginalnego haka holowniczego, elektrycznego w Mobile Coders 😊.

Kolejna realizacja samochodu naszego stałego klienta, w którym już wcześniej wykonaliśmy chyba kompletny zakres usług wraz z CHIPTUNINGiem.

Tym razem właściciel zdecydował się na montaż haka holowniczego. Zakupiliśmy więc kompletną wiązkę, moduł, wszystkie niezbędne kable oraz hak holowniczy elektryczny. Wszystkie części są nowe, poza samym hakiem. Hak jest używany, ale z roczną gwarancją i w idealnym stanie.

Oczywiście wiadomo, że w takich samochodach jak BMW głównym założeniem chęci posiadania haka jest przewóz najczęściej rowerów lub holowania skuterów wodnych itp.

Jeśli jednak mamy ochotę pociągnąć coś cięższego to nie ma żadnego problemu, jednak wiadomo, że wtedy do takiej pracy lepiej zatrudnić jakąś Toyotę LandCruiser albo Hiluxa 😉. BMW jest zdecydowanie mniej toporne niż powyższe i służy raczej do przyjemności, a nie ciężkich zadań.

A więc wracając do samego montażu to w kilka dni skompletowaliśmy wszystkie niezbędne części po czym przystąpiliśmy do montażu.

Całość prac zajęła nam 5h i wszystko było na swoim miejscu. Hak pracuje i wygląda tak jak by był zamontowany w fabryce. Wszystko zgodnie z instrukcją producenta.

Bardzo dziękujemy za ponowne skorzystanie z naszych usług 😊.
Życzymy udanych wypadów na wakacje z rowerami 😊.
#MobileCoders #hak #retrofit #montaż #serwisBMW #g02 #x4
Przeczytaj na