Kompleksowa konwersja BMW G30 oraz BMW G01 LCI z USA na standardy EU w Mobile Coders.

Często bywa tak, że kupujemy samochód i nie bardzo wiemy jakie kroki poczynić, by dobrze o niego zadbać. Tyczy się to przede wszystkim samochodów używanych, ale nie tylko.
Z nowymi bywa tak, że zalecenia serwisu to jedno, a rzeczywistość to drugie.

Kliencie są zwczyajnie nieświadomi i po prostu nie wiedzą jak należy zadbać o pojazd. Sprawa tak samo wygląda z pojazdami sprowadzonymi z USA. Ktoś, kto nie jest zawodowcem w tej dziedzinie i np. pierwszy raz ma styczność z samochodem zza Wielkiej Wody może mieć problem.

Niby to proste, przecież zadzwonię do jednej czy drugiej firmy zapytam i będę wiedział. No ok, taki scenariusz jest tym wymarzonym, ale dobrze wiemy, że nie każda firma udzieli informacji na ten temat i nie każda jest rozmowna i pomocna 😊.

Jako Mobile Coders staramy się takim klientom jak najbardziej ułatwić życie i wytłumaczyć najprostszym językiem to co jest wymagane do zrobienia w ich obecnym lub przyszłym samochodzie. Co należy zrobić po zakupie i jakich przeróbek będziemy dokonywać.

W naszym przypadku zapewniamy, że klient nie musi się o nic martwić, wystarczy do nas napisać lub zadzwonić i wszystko stanie się jasne i przejrzyste.
Dokładnie tak było z prezentowanymi autami z USA, które przyjechały do nas w całości. Co więcej one nawet nigdy nie uczestniczyły w wypadku. X3 oczywiście przypłynęło z USA, ale nie przejechało tam ani kilometra, a G30 zostało wyprodukowane w Niemczech i tutaj jeździło również od początku. Dziwne, prawda?

No i tak i nie, auta należą do osoby narodowości amerykańskiej, ale na co dzień przebywającej w Niemczech. Samochody te były zamawiane na rynku amerykańskim, ale odbierane w Niemczech i tutaj eksploatowane.

Do obu pojazdów zakupiliśmy kompletne lampy EU + włączniki świateł przeciwmgłowych.

Do G01 LCI dodatkowo musieliśmy zbudować wiązkę świateł do tyłu wraz z wiązką do światła przeciwmgłowego. Oprócz tego oczywiście przestroiliśmy radia, zaktualizowaliśmy nawigacje oraz ustaliliśmy region w 100% na UE 😊.

Zakodowaliśmy również światła z przodu, by świeciły dynamicznie bez żadnych ograniczeń.
Język polski wraz z lektorem to już była czysta formalność 😊.

Całość prac zajęła nam ok 5h w obu samochodach wliczając w to budowę wiązki oraz wymianę fizyczną lamp na EU.

Samochody prezentują się bardzo ładnie i są w super konfiguracjach.
Teraz w 100% przystosowane do EU będą mogły zostać zarejestrowane w PL, ponieważ ich właściciele właśnie tutaj obecnie mieszkają 😊.

Bardzo dziękujemy za zaufanie i skorzystanie z naszych usług.
Żzyczymy bezpiecznych podróży po Europie :).
#MobileCoders #konwersjaUSAeu #bmwg01LCI #bmwg30 #kodowanie #przeróbka
Przeczytaj na