IGLA w nowiutkim Mercedesie GLA w Mobile Coders :).

Tak, po raz kolejny Author IGLA gości w najnowszym samochodzie. Nowy Mercedes GLA w którym zamontowaliśmy urządzenie, które zabezpiecza auto przed kradzieżą sprawi, że auto nie odjedzie z naszej posesji bez naszej zgody 😊.

Co prawda ta realizacja jest sprzed pół roku, ale niestety takie mamy zaległości, a czasu wciąż brakuje by sensownie i kompetentnie oraz przede wszystkim interesująco opisać każdego posta.

Pan Waldek zaraz po zakupie swoich aut zawsze zgłasza się do nas na montaż tego rozwiązania. W jego garażu jest 5 samochodów, w których montowaliśmy IGLE, wśród nich są też pojazdy marki BMW 😊.

Właściciel doświadczył w swoim życiu kilku nieprzyjemnych przygód, w których jego auto trafiło w niepowołane ręce od tak. Było to auto dość nowe z fabrycznymi zabezpieczeniami.

I właśnie w tym problem, fabryczne zabezpieczenia są po prostu fabryczne, czyli szablonowe, czyli takie które spotkamy w takim samym aucie dokładnie tak samo działające. Jeśli nie zamontujemy czegoś co działa nieszablonowo i nie jest montowane fabrycznie to mamy zwiększone szanse o 99.9%, że samochód nie odjedzie nam w nocy z posesji czy z najazdu koło domu 😊.

Jak działa IGLA, pisaliśmy o tym dziesiątki razy, ale napiszemy jeszcze raz.

IGLA jest innowacyjnym zabezpieczeniem samochodu przed kradzieżą. W zależności od marki i modelu samochodu jest ono w stanie blokować silnik przed odpaleniem, skrzynię biegów (automat), pedał przyspieszenia itp. Urządzenie zapewnia wysoki poziom zabezpieczenia, nawet gdy złodziej będzie w posiadaniu kluczyka lub skopiuje klucz Keyless.

Autoryzacja odbywa się za pomocą wcześniej zaprogramowanej sekwencji przycisków występujących w samochodzie (sterowanie z kierownicy, przyciski szyb, klimatyzacji, esp itp.) lub. automatycznie za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na smartphona (za pomocą szyfrowanego połączenia Bluetooth)
Dzięki bardzo małym gabarytom urządzenia, bardzo trudne staje się odnalezienie go przez potencjalnego złodzieja.

Najważniejsze funkcje urządzenia:

- Żadne przewody w pojeździe nie są przerywane podczas instalacji
- Blokada następuje cyfrowo poprzez dane wysyłane do sterowników w samochodzie.
- Autoryzacja może odbywać się za pomocą kodu PIN wprowadzanego za pomocą przycisków na kierownicy, desce rozdzielczej, przycisków otwierania szyb lub innych, a także za pośrednictwem szyfrowanej transmisji Bluetooth na smartphonie.

W zestawie:
- Urządzenie IGLA
- Karta serwisowa w formacie karty kredytowej
- Instrukcja w języku polskim
Okres gwarancji:
- 24 miesiące

Kompatybilność ze Smartphonem
IPHONE - Pełna kompatybilność z wersją oprogramowania IOS niższą niż 12.1. W przypadku nowszego systemu operacyjnego, mogą wystąpić problemy z automatyczną autoryzacją wtedy najlepiej dokupić dodatkowe piloty autoryzujące.
ANDROID - większość nowych modeli, które posiadają możliwość parowania w trybie szyfrowanym Bluetooth.
HOMOLOGACJA i APROBATY:
- E20 116R00/05 004004 00
- E18
- CE
_____________________________________
Gdybyście mieli jakieś pytania jak to dokładnie działa to nie bójcie się komentować .
Chętnie odpowiemy na pytania .
#authorigla #igla200 #igla231 #igla #Author #zabezpieczeniesamochodowe #carsecurity #iglaauthor #bmwkdoowanie #MobileCoders
Przeczytaj na