Pełen serwis olejowy w BMW g01 X3 30d w Mobile Coders :).

Dbałość o materiały eksploatacyjne takie jak filtry czy oleje są kluczowe dla długowieczności i bezawaryjności naszego pojazdu.
Są tacy, którzy w to nie wierzą i uważają, że zmiana oleju co 25-30k km jest ok i nic nie ma prawa się stać. Tacy uważają też, że oleje używane obecnie przez producentów aut są najlepsze na świecie i nie ma potrzeby stosować innych. W końcu producentowi zależy na eko... wróććć, na bezawaryjności naszego pojazdu, szczególnie zaraz po gwarancji ;).

Producentowi wcale nie zależy, abyśmy zaraz po skończeniu się gwarancji poszli do dealera po nowy samochód... Nie.

Mamy nadzieję, że wyczuliście sarkazm. Otóż skrócenie interwałów olejowych i filtrowych dwukrotnie, wydłuży życie naszego auta czterokrotnie. Nie wierzycie? W sumie nie musicie, ale testujemy takie podejście od lat. Sami naszymi BMW przejechaliśmy kilkaset tysięcy kilometrów bez większych problemów, a auta wymieniamy nie ze względu na to, że się sypią, ale dlatego, że zwyczajnie mamy ochotę doświadczyć nowinek, poznać nowe technologie, rozpracować nowe systemy itp.

Prowadzimy firmę, która zajmuje się kodowaniem BMW więc eksploatacja najnowszych modeli tej marki i używanie ich na co dzień daje nam przewagę nad konkurencją. Wiemy więcej, bo nie tylko pracujemy z nowymi BMW, ale również jesteśmy właścicielami kilku różnych.

Dzięki temu bardzo łatwo jest nam doradzić klientowi w kwestii eksploatacyjnej czy też nowinek technologicznych…

Zresztą jak by to wyglądało, gdybyśmy mówili o BMW, sprzedawali usług dla BMW, modyfikowali je, chwalili, a na końcu przyjeżdżali do Was np. Mercedesem lub Audi, albo co gorsza Skodą? (Oczywiście nic nie mamy do Skody, bo to porządne samochody, ale sami wiecie o czym piszemy). Chodzi o to, że nie zajmujemy się samochodami marki BMW dlatego, że musimy, dlatego że to nasze jedyne źródło utrzymania, ale dlatego, że kochamy te samochody, a pracę jaką wykonujemy chcemy wykonywać, a nie musimy.

Pan Jacek, który jest właścicielem prezentowanej X3 30d z silnikiem o kodzie B57 zdaje sobie sprawę jak ważne jest dbanie o silnik. Rozumie też jak działa fizyka i dlaczego poprawna eksploatacja wydłuży życie jego auta.

Dlatego też inwestuje on w porządne serwisy i nie oszczędza na nich.
W jego pojeździe zastosowaliśmy zestaw Trzech Króli, czyli olej Peneite Enviro+ 5w40 + Ceratec + Engine Flush.
Zmieniliśmy również wszystkie filtry, po czym całość dodaliśmy do bazy BMW online.

Takie auta nie wracają nigdy na żadne naprawy, a jedynie na kolejne wymiany płynów eksploatacyjnych.

Dbajcie o swoje samochody, o ich silniki, a odwdzięczą się Wam długim i bezawaryjnym życiem.

Pozdrawiamy i dziękujemy za zaufanie.

#MobileCoders #serwisBMW #trzechKroli #penrite #5w40 #ceratec #flush #liquimoly
Przeczytaj na