Nowe BMW G01 X3 na montażu pionierskiego i jednego z najlepszych zabezpieczeń antykradzieżowych na rynku w Mobile Coders :).

Mora oczywiście o IGLA Author, którego używamy my, jako właściciele Mobile Coders, nasi partnerzy, współpracownicy, nasze żony i dziewczyny haha ;). Tak, to nie żart, wszyscy w naszym otoczeniu mają zainstalowane te systemy w swoich autach i doceniamy je bardzo za skuteczność i łatwość obsługi.

Nie wiemy czy wiece czy też nie, ale żaden pojazd z systemem IGLA nie został jeszcze skradziony w sposób na tak znaną „walizkę”. Żaden też nie odjechał na kołach po przez wpięcie się magicznym komputerem, który jest w stanie spowodować rozruch.

Złodzieje są, póki co bezbronni, a system jest na bieżąco aktualizowany i coraz bardziej zabezpieczany. Działa genialnie, jest mało inwazyjny, nie musimy rozpruwać całego auta, nie musimy nigdzie się wwiercać. Montaż jest stosunkowo szybki i „bezbolesny”. To co lubimy w IGLI to jej prostota działania oraz mnogość opcji rozbrojenia.

Możemy być wyposażeni w pastylkę, która odblokuje autko, lub także telefon z aplikacją, która autoryzuje rozruch.

A gdy nie mamy nic przy sobie to też nic straconego 😊. Możemy użyć wybranych przycisków w aucie, które odblokują nam samochód 😊. Co najważniejsze wszystkie te sposoby działają wspólnie.

Możemy w każdej chwili wybrać, jak odblokujemy auto, by pojechać na randkę czy też do pracy.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy się martwić, że gdy np. skończy się nam bateria w pastylce to już nie odpalimy auta.

Montaż takiego zabezpieczenia trwa ok 1,5h, czyli niemalże na poczekaniu, a zaoszczędzi nam stresu związanego z parkowaniem auta po chmurką czy też w garażu. Złodzieje dzisiaj są na tyle bezczelni, że kradną nasze auta spod domu czy sklepu w mgnieniu oka właśnie metodą, która kopiuje kluczyk. Bez dodatkowej ochrony jesteśmy potencjalnymi ofiarami.
Tym bardziej powinniśmy mieć się na baczności, gdy mamy auto marki Premium 😊. To one kradzione są najchętniej, ponieważ zapotrzebowanie na części z rynku wtórnego jest olbrzymie.
Także polecamy się zabezpieczyć przed amatorami cudzej własności 😊. Polecamy IGLĘ.

#MobileCoders #IGLA #zabezpieczenie #antykradzieżowe #bmwg01
Przeczytaj na