Audi S5 oraz Q2 na CHIP-TUNING w Mobile Coders :).

CHIP-TUNING silnika AUDI S5
Moc
347 KM -> 390 KM
Moment obrotowy
700 Nm -> 850 Nm

CHIP-TUNING silnika AUDI Q2
Moc
150 KM ->180 KM
Moment obrotowy
250 Nm ->400 Nm

Tym razem coś z innej marki PREMIUM dla odmiany.
A mianowicie Audi S5 oraz Audi Q2.

Oba te samochody należą do naszego klienta Bartka.
Prezentowana S5-tka była przez nas modyfikowana prawie 2 lata temu jak została odebrana z salonu. Od razu wtedy przystąpiliśmy do jej modyfikacji.
Bezawaryjnie przejeździła ten długi okres, a Bartek nie miał żadnych problemów z tym samochodem podczas eksploatacji, ani też serwisów.

Samochód sprawia naszemu klientowi tyle radości, że postanowił on zostać z nim na dłużej i dlatego wpadł na szalony pomysł montażu haka w S5 :).
Usługa montażu została wykonana w ASO AUDI i niestety nie obyło się bez komplikacji.

Serwis miał problemy z działaniem haka i ratował się aktualizacjami pojazdu.
Co za tym idzie aktualizacja taka oczywiście wgrała seryjne nastawy do sterownika silnika i samochód „przestał jechać”.

No ale najważniejsze, że hak już działał, a o moc nasz klient się nie martwił, bo wiedział, gdzie zadzwonić w tej sprawie.

Przy okazji przywracania oprogramowania zwiększającego moc w S5, wykonaliśmy nową modyfikację w drugim samochodzie Bartkam a mianowicie AUDI Q2.

Samochód ten należy do partnerki naszego klienta, a pod jego maską bije sobie małe serduszko 1.4 TFSI o mocy seryjnej 150 KM.
Tutaj przyrostów po modyfikacji oczywiście nie ma takich jak w S5, ale jak na silnik 1,4 i tak całkiem fajnie to jeździ po modyfikacji, która dodała 30 KM i 50 Nm.

Dzięki Bartku za spotkanie i pozostajemy w kontakcie :).

#mobileCoders #bmwkodowanie #audiS5Q2chiptuning #chiptuningslask #chiptuningmalopolska #chiptuningwielkopolsakapoznan #chiptuningkatowice
Przeczytaj na