BMW M5 F90 x2 w Mobile Coders :).

- BMW M5 F90 - Serwis hamulców przód
- BMW M5 F90 - Serwis olejowo-filtrowy + wymiana emblematów po kradzieży
- BMW F31 na wymianę lampy FULL LED
- BMW F30 na diagnostykę

Lubimy samochody M, zresztą kto ich nie lubi. Mamy to szczęście, że kilku klientów serwisuje je u nas. Takie dwie właśnie przyjechały ostatnio na serwisy :).

Warto zaznaczyć, że obie mają 700 KM, bo były u nas oczywiście modyfikowane.
Wiemy, że serwis samochodów M wymaga staranności i częstych wymian olejów oraz filtrów, ale także hamulców :). Tak, przy 700 KM i 1000 Nm hamowanie jest bardzo istotnym elementem. O ile mamy ceramikę to hamowanie jest ciut skuteczniejsze, jeśli jednak nasze M5 jest wyposażone w "Standardowe" hamulce M to pozostaje nam troszkę częściej odwiedzać serwis ;).

Tak właśnie było i tutaj, w niebieskim F90 zmieniliśmy tarcze z przodu wraz z klockami. Stare nie były nadmiernie zużyte, ale potrafiły buczeć przy hamowaniu. To taki efekt troszkę po przegrzaniu, troszkę od bałaganu na drodze oraz korozji, gdy auto dużej stoi.

Oczywiście wleciał cały pakiet na przód, które wygląda bardzo ciekawie, gdy położy się obok niego zestaw do np. 520d :D.

Drugi pojazd to szare BMW F90, którego klient doświadczył próby udanej i jednocześnie nie udanej emblematów z boku oraz z tyłu.
Złodzieje bezczelnie zamierzali ukraść dodatki, ale niestety nie do końca im to wyszło, z jednej strony nie udało im się ich zdjąć jednak uległy pęknięciu i należało je wymienić.

Oczywiście standardowo wleciał zestaw „Trzech Króli” czyli olej Penrite + Ceratec + Flush oraz wszystkie filtry 😊.

Bardzo dziękujemy obu właścicielom za skorzystanie z naszych usług 😊.
Pozdrawiamy serdecznie.

#MobileCoders #BMWF90 #M5 #chiptruning #serwisbmw #hamulce #serwisolejowy #penrite #trzechkroli #mechanika
Przeczytaj na