BMW X4 G02 20dX ECE na modyfikacjach w Mobile Coders.

CHIP-TUNING (Stage 1) silnika oraz skrzyni biegów ZF8HP.
Moc
190 KM -> 230 KM
Moment obrotowy
400 Nm -> 480 Nm

Kolejna X4 w naszych postach i z pewnością nie ostatnia,. Tym razem w kolorze Alpejskiej bieli, gdzie jak znalazł w ten chłodny dzień może zapowiadać śnieżną piękną zimę 😉.
Oj pojechałoby się w Alpy na narty. Alpejskie kurorty tak przyciągają swoją magią i atmosferą, że od razu chciałoby się zabrać bliskich i pojechać w jakiś ciekawy rejon zasmakować przecudownych nartostrad i wyjątkowych widoków.
Jak się ma odpowiednio dużo czasu i kondycję to można całymi dniami szusować, ciesząc się z każdej chwili tam spędzonej.

Podobnie jest z X4 i od razu przychodzą na myśl pewne analogie, ponieważ tak jak koszty związane z wyjazdem na narty w Alpy czy to włoskie czy francuskie nie należą do najtańszych, tak i zakup X4ki stanowi nie lada wyzwanie, bo do najtańszych nie należy.
Samochód jest niezwykle atrakcyjny zarówno jeżeli chodzi o napęd jak i nadwozie. W porównaniu do X4 F26, seria G znacznie wyładniała i naprawdę może się podobać.

Ponownie mieliśmy przyjemność obcować z X4 i choć można powiedzieć, że każdy model BMW znamy na „wylot” to wciąż wzbudzają w nas zachwyt, a przed nami kolejne lata gdzie producent jeszcze nie jednym nas zaskoczy. Spójrzcie chociażby na elektryczne iX, technologia, design i wykończenie, całkiem nieźle to wygląda 😉.

Wracając do naszego X-a to zostaliśmy zaproszeni na wykonanie standardowego zlecenia jakim jest podniesienie mocy, modyfikacja oprogramowania skrzyni biegów oraz wykonanie standardowych kodowań jakie możemy wykonać w serii G. Kto nie miał okazji zapoznać się z naszą ofertą, śmiało piszcie do nas, a na pewno odpowiemy. Być może skorzystacie z naszych usług.

Tymczasem modyfikacje przebiegły standardowo, tj. nasi tunerzy opracowali modyfikacje silnika i skrzyni , które my wrzuciliśmy do autka oraz zakodowaliśmy dodatkowe funkcje, które wybrał sobie nasz sympatyczny klient.

Właścicielowi dziękujemy za zaufanie i pozdrawiamy serdecznie 😉.

#MobileCoders #bmwkodowanie #bmwstage1 #stage1 #bmwG02 #bmwX4 #chiptuningDDE #chiptuningEGS
Przeczytaj na