Dwa nowiutkie BMW G30 LCI Aktywacja SLI Speed Limit Info – czyli rozpoznawanie znaków w Mobile Coders :).

Czasy mamy jakie mamy. Brak półprzewodników, kamer, ekranów i innego sprzętu. Konfiguratory producentów uszczupliły się bardzo mocno, przez co "złożenie" samochodu wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze rok temu.

Teraz albo nie ma jakiegoś systemu do wyboru, a jeżeli jest wymaga zakupu całego pakietu, który często nie jest klientowi do szczęścia potrzebny, lub po prostu zbyt drogi.

Tak jest np. z czytaniem znaków drogowych SLI – Speed Limit Info.
Nie da się kupić tego systemu jako osobną opcje jak było to możliwe przy serii Fxx.

W nowych samochodach trzeba kupować kosztowne systemy wspomagania kierowcy. Są świetne, ale też swoje kosztują.
Często też klienci chcieli by dopłacić do tych systemów, ale niestety nie mają możliwości, gdyż zakupili samochód z tzw. „stoku”. No cóż dziś bierze się co jest i nie wybrzydza :).

SLI jest świetną i przydatną funkcją szczególnie, że ostatnio mocno „głupieją” z ograniczeniami prędkości i słonymi karami za ich przekroczenie.
Pomyślcie przez chwilę Ile razy się Wam zdarzyło zagadać przez telefon czy też z pasażerem i przeoczyliście znak ograniczenia. Wiele, prawda ?

Poruszanie się po „omacku” frustruje, bo zawsze chcemy jechać jak najszybciej, ale też i w miarę przepisowo. Nikt bowiem nie lubi płacić „frycowego”.

Dlatego SLI jest świetnym systemem, bez którego samochodu już nie kupimy. Zawsze go mieliśmy i zawsze możemy na nim polegać. Nie jest to tylko nasze zdanie, ponieważ widać to po ilości aktywowanych przez nas SLI w roku. Jest tego dziesiątki.

Niezależnie czy to seria F, seria G, czy najnowsza faceliftngowa seria G jak w tym przypadku.

Całość aktywacji nie wymaga zmiany wyposażenia ani jakichkolwiek prac z użyciem czegokolwiek poza komputerem. Podłączając się do OBD2 samochodu interface BMW, aktywujemy tą funkcję dosłownie w kilka minut. Tak niewiele, a daje tak wiele.

Pozdrawiamy Was serdecznie :).

#MobileCoders #SLIczytanieznakowrozpoznawianieznakow #speedlimitinfoBMW #bmwkodowanie.pl
Przeczytaj na