Nie samym BMW człowiek żyje – Audi Smartphone (CarPlay, VIM, Android Auto) w Audi A7 :).

Generalnie na co dzień pracujemy z samochodami marki BMW. Ale nie tylko.

Nie odmawiamy też innym „Graczom Premium”. VW, AUDI, Mercedes, Porsche itp., to samochody z którymi obcujemy niemalże na co dzień.

Z racji naszej profesji wstawiamy głównie realizacje z pracy z samochodami BMW, ale raz na jakiś czas dla urozmaicenia profilu, wrzucamy coś z „innej stajni”.

Innym powodem, dla którego głównie widnieje na naszej tablicy BMW to mnogość „opcji”, jaką można w tych samochodach wykonać.

Innym markom daleko do tego. Dlatego w tych konkretnych skupiamy się na najbardziej wartościowych usługach jakim są CHIP-TUNING oraz „umilacze" życia w postaci CarPlay. Android auto etc.

Taką właśnie usługę wykonaliśmy w prezentowanym AUDI A7 z nawigacją MIB :).
Nasz klient, generalnie, jest bardzo zadowolony z samochodu i jego seryjnej mocy 3 itrowego bi-turbo.

Jedynie co bardzo, ale to bardzo go frustrowało to w głównej mierze fabryczna nawigacja z ograniczeniami.

Mimo fajnego, dużego ekranu, korzystał on i tak z Google Maps na swoim „malutkim” telefonie.
Malutkim w stosunku do ekranu w AUDI :).

Dlatego, jak tylko się dowiedział, że można „rzucić Google'm” w ekran nawigacji nie zwlekał ani chwili z zaproszeniem nas do siebie na „smartphone'owe rewolucje”.

Po aktywacji całego pakietu Audi Smartphone bez większych przeszkód może on teraz delektować się Google Maps w całej swej okazałości. Może też powiedzieć "ok Google, prowadź mnie do domu", a Asystent Google błyskawicznie wykona polecenie :).
Ładnie, przejrzyście i oczywiście sterowane głosowo rozwiązanie umila czas spędzony w aucie i ułatwia jego prowadzenie.

P.S kilka dni później trafiło do nas drugie AUDI od tego samego klienta. Tym razem Q5, niestety tutaj nie dało się uruchomić tych funkcji, bo samochód był nieco starszy, z innym rodzajem nawigacji.
We wspomnianym Q5 wykonywaliśmy spolszczenie systemu, ponieważ był to „obcokrajowiec” :).

#MobileCoders #audikodowanie #audicarplayandroidautosmartphone #audiplmenumibmmi #auciscreenmirroring #audia7mib #modyfikacjaaudi
Przeczytaj na